Honda WN7
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Honda WN7 2026 Doświadczenia i opinie ekspertów
Der Horvath
Honda WN7 sprawia wrazenie klasycznego nakeda Hondy pod wzgledem pozycji siedzacej, prowadzenia oraz wlasciwosci jezdnych. Szczególnie cieszy jej dostepnosc, stabilnosc na szybkich zakretach, intuicyjna rekuperacja oraz dojrzaly pakiet. Ponadto CCS2 jest prawdziwym argumentem technicznym. Ale: Honda ma kilka praktycznych slabosci - brak schowka, USB-C jest trudno dostepne, brak hamulca postojowego oraz ogranicznik predkosci bez nadpisywania, gdzie przydalby sie tempomat. Podsumowujac, WN7 to mocne wejscie z Hondy w klase motocykli elektrycznych - szczególnie dla wszystkich tych, którzy chca swiadomie jezdziec elektrycznie, ale nie chca obejsc sie bez znajomego motocyklowego uczucia.

Kluczowa specyfikacja Honda WN7 2026
Silnik i układ napędowy
| Typ silnika | Elektryczny |
|---|---|
| Moc maksymalna | 24 KM |
| maksymalny moment obrotowy | 100 Nm |
| przeniesienie napędu | Pas |
| możliwe dostosowanie dla kategorii A2 | Tak |
Przednie zawieszenie
| Przednie zawieszenie | Widelec teleskopowy Upside-Down |
|---|---|
| Średnica | 43 mm |
| skok | 120 mm |
Tylne zawieszenie
| Tylne zawieszenie | Jednoramienny wahacz |
|---|---|
| Amortyzator | Monoshock |
| skok | 120 mm |
Podwozie
| kąt główki ramy | 25 stopień |
|---|---|
| wyprzedzenie przedniego koła | 99 mm |
Hamulce przednie
| typ budowy | Dwie tarcze |
|---|---|
| Średnica | 296 mm |
| Tłok | Dwa tłoki |
Hamulec tylny
| typ | Tarcza |
|---|---|
| Średnica | 256 mm |
| Tłok | Pojedynczy tłok |
Systemy wspomagające
| Systemy wspomagające | ABS |
|---|
Wymiary i waga
| Szerokość przedniej opony | 120 mm |
|---|---|
| Wysokość przedniej opony | 70 % |
| średnica przedniej opony | 17 cal |
| Szerokość tylnej opony | 150 mm |
| Wysokość tylnej opony | 60 % |
| Średnica tylnej opony | 17 cal |
| Długość | 2156 mm |
| Szerokość | 826 mm |
| Wysokość | 1085 mm |
| Rozstaw osi | 1480 mm |
| Wysokość siedzenia od | 800 mm |
| Masa sucha (z ABS) | 217 kg |
| Prędkość maksymalna | 129 km/h |
| Kategorie prawa jazdy | A2, A |
| Zasięg | 140 km |
| Moc akumulatora (V) | 349.44 V |
| Wtyczka ładowania | CCS, Typ 2 |
| Wydajność baterii (kilowatogodziny kWh) | 9.3 kWh |
| Prześwit | 139 mm |
Wyposażenie
| wyposażenie | Łączność, System bezkluczykowy, Światła do jazdy dziennej LED, Reflektory LED, Wyświetlacz TFT, Gniazdo USB-C, , , , |
|---|
Najnowsze artykuły dotyczące motocykli 1000PS Honda WN7
Cena Honda WN7
FAQ Honda WN7
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Honda WN7?
- Aktualna średnia cena za Honda WN7, rocznik 2026, kształtuje się na poziomie 62 830 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 0 km.
- Który motocykl jest lepszy? Honda WN7 czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Honda WN7?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Naked bike dostępność tego motocykla jest na normalnym poziomie. Na rynku bez większych trudności znaleźć można egzemplarz Honda WN7.
- Jak popularny jest motocykl Honda WN7?
- Na rynku obserwuje się bardzo małe zapotrzebowanie na motocykl Honda WN7. Reporty z testów tego modelu są rzadko czytane na platformie 1000PS.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
Honda WN7 Zdjęcia
Źródło: 1000PS
































